Designstone

Spoločnosť DesignStone prináša pre svojich zákazníkov špičkové služby v oblasti práce s prírodným a umelým kameňom. Najväčšiu časť našich projektov tvorí realizácia interiérov, kde využívame najmä výrobky z materiálu Technistone, avšak máme bohaté skúsenosti aj s prírodným kameňom a polyakrylátom. Špecializujeme sa na kuchynské pracovné dosky, kúpeľňové pulty, obklady krbov, parapety, schodiská, recepčné a barové pulty. Dlhodobo spolupracujeme s poprednými kuchynskými štúdiami, interiérovými štúdiami a tiež poprednými architektami, zameranými na interiérový design. Za našu odbornú a vysoko kvalitnú prácu hovorí množstvo spokojných zákazníkov a obchodných partnerov.

Pôsobíme na území celej Slovenskej republiky, ako aj v okolitých krajinách. Medzi naše hlavné výhody patria:

  • Dlhoročné skúsenosti v oblasti práce s kameňom
  • Práca so špičkovými materiálmi
  • Vysoká kvalita prevedenia práce
  • Profesionálny prístup k zákazníkom

Vyberte si z našej ponuky materiálov a v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte, radi Vám poradíme, pomôžeme a zodpovieme Vaše otázky. Tešíme sa na možnú spoluprácu.

Kvalita používaných materiálov tvorí základ každého výrobku. Odvíja sa od nej životnosť, vzhľad a možnosti využitia všetkých produktov.

Pre detailné informácie o jednotlivých materiáloch si prosím vyberte z našej nasledovnej ponuky

Kuchyne

Kuchynská pracovná doska tvorí základ každej kuchyne. Je najčastejšie využívanou a najviac zaťaženou časťou kuchynského nábytku a preto je potrebné venovať jej obzvlášť veľkú pozornosť. Kvalitnú pracovnú dosku totiž môžeme vystavovať extrémnemu zaťaženiu bez toho, aby sa poškodila, poškriabala alebo inak zničila. V neposlednom rade kladieme dôraz aj na estetickú stránku, kde v rámci našej bohatej ponuky dokážeme zabezpečiť skutočný estetický zážitok a prispieť tak ku skrášleniu každej kuchyne.

Priamo do Vašej kuchynskej dosky Vám vďaka možnostiam kameňa dokážeme zapracovať aj kuchynský drez, ktorý sa tak stane súčasťou jednoliateho celku.

Kuchynské pracovné dosky Vám vieme vyrobiť z týchto materiálov:

  • Technistone (technický kameň)
  • Žula (prírodný kameň)

Kúpelne

Kameň v kúpeľni je čoraz viac žiadaným materiálom, nakoľko spĺňa všetky požiadavky moderného i tradičného interiéru. Jeho využitie je naozaj veľmi všestranné. Dlažby, obklady, umývadlá, umývadlové dosky, veľkoplošné obklady sprchových kútov, či vane. Obrovskou výhodou kameňa je okrem úžasného vzhľadu jeho trvácnosť. Výrobky z kameňa môžu vydržať aj niekoľko generácií.

Na vybavenie kúpeľní môžeme použiť všetky druhy materiálov z našej ponuky. Dizajnovou špecialitou je využitie ónyxu, ktorý svojou svetlo priepustnosťou v kombinácii s úžasnou koloritou dodá kúpeľni jedinečnú atmosféru. Najžiadanejším prvkom v kúpeľni sú umývadlové pulty. Zo skúseností odporúčame spodné umiestnenie umývadla s lešteným výrezom (pozri aj opracovanie materiálu), ktorý ponúka eleganciu a tiež jednoduchú údržbu. Z vybraných druhov materiálu  je možné použiť integrované umývadlo.

Obklady a dlažby

Dlažba z prírodného alebo umelého kameňa dodá každému priestoru veľmi zaujímavý, esteticky príťažlivý a elegantný nádych. Vhodná je nielen do vstupných hál, administratívnych alebo kancelárskych budov, ale aj do kancelárií, obchodných a obytných priestorov. Kameň je ideálna voľba pre svoj tvrdý povrch, životnosť a nízke nároky na údržbu.

Obklad z našich materiálov sa používa všade tam, kde si chcete dopriať jedinečnú a netradičnú estetiku priestoru. Najčastejšie sa ním obkladajú krby, kúpeľne, recepčné alebo reprezentatívne priestory. Obklady z kameňa pomáhajú dotvoriť kúzlo Vášho interiéru . Výborne ladia s modernými, ale i s tradičnými interiérmi a dodávajú im jedinečný vzhľad.

Štandardné formáty obkladov a dlažieb sú:

  • 30 x 30 x 1 cm
  • 60 x 30 x 1 cm
  • 60 x 60 x 1 cm

Poznámka: Po vzájomnej dohode je možné vyrobiť aj iné – neštandardné rozmery podľa želania zákazníka. Do výrobkov dokážeme zakomponovať akýkoľvek dizajnový prvok (logá, nápisy, obrázky, znaky).

Partneri